Čištění okapů

Čištění okapůPokud chcete, aby okapy fungovaly tak, jak mají, je třeba je jednou až dvakrát do roka okapy důkladně vyčistit. Frekvence čistění okapů závisí na lokalitě Vašeho domu, vegetaci v okolí, množství ptactva v dané lokalitě, druhu a stavu střešní krytiny aj. Jednině pravidelným  čistěním okapů  zamezíte ucpávání okapových svodů, odtokových kanálků a okapových gulí, poškození střešních říms a jiným závažným poškozením, jejichž odstranění Vás bude stát velké peníze. Jedině pravidelným čistěním okapů, budete mít jistotu, že dešťová voda poteče tam, kam má. Čištění okapů i okapových svodů provádíme již dlouhá léta. Nabyté zkušenosti využíváme dnes a denně v praxi.

 

HARDY - Čištění okapůČistění okapů i okapových svodů

Vyčistíme okapy i okapové svody od organického i anorganického odpadu šetrnou cestou tak, aby nedošlo k jejich poškození. Jak jistě tušíte, po čištění okapů zbude velice mnoho organického i anorganického odpadu. Samozřejmostí je, že po čištění okapů zajistíme likvidaci odpadu včetně jeho odvozu.

 

 

Okapy čistíme opravdu kvalitně

V případě, že při čištění okapů přijdeme na ucpané okapové svody, je samozřejmostí, že okapové svody rozebereme, vyčistíme a poté znovu namontujeme do původního stavu.

 

 

 

Proč si objednat čištění okapů u nás?

  • čištění okapů a okapových svodů za bezkonkurenční ceny
  • při čištění okapů a okapových svodů jsme vysoce flexibilní
  • rychlost čištění okapů a okapových svodů
  • pečlivé čištění okapů
  • zajistíme likvidaci odpadu včetně jeho odvozu

Máte nějaké dotazy? Zajímal by Vás cenový odhad čištění Vašich okapů? Chcete si objednat čištění okapů? V každém případě nás kontaktujte.

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na Facebooku