Čištění okapů

Čištění okapů

Kvalitní čištění okapů

Pokud mají okapy fungovat správně, je třeba jednou až dvakrát do roka zajistit důkladné čištění okapů. Frekvence čistění okapů závisí na lokalitě Vašeho domu, vegetaci v okolí, množství ptactva, druhu a stavu střešní krytiny a dalších kritériích. Jedině pravidelným  čistěním okapů  zamezíte ucpávání okapových svodů, odtokových kanálků a okapových gulí a poškození střešních říms, jejichž oprava by Vás stála nemalé peníze. Zajistíme, aby dešťová voda tekla tam, kam má. Čištění okapů i okapových svodů provádíme již dlouhá léta. Nabyté zkušenosti využíváme dnes a denně v praxi.

 

HARDY - Čištění okapůČistění okapů i okapových svodů

Vyčistíme okapy i okapové svody od organického i anorganického odpadu šetrnou cestou tak, aby nedošlo k jejich poškození. Po čištění zajistíme likvidaci veškerého vzniklého odpadu. A nejen to. Když už nás poptáte, domluvte si také mytí oken, nátěry střech nebo opravy komínů. Nechte svůj domov zářit novotou a čistotou.

 

 

 

 

Proč si objednat čištění okapů u nás?

V případě, že při čištění okapů přijdeme na ucpané okapové svody, je samozřejmostí, že okapové svody rozebereme, vyčistíme a poté znovu namontujeme do původního stavu. Jaké jsou benefity našich služeb?

 

  • čištění okapů a okapových svodů za bezkonkurenční ceny
  • vysoká flexibilita během pracovního procesu
  • rychlost provedení veškerých prací
  • pečlivost a systematičnost
  • zajistíme likvidaci odpadu včetně jeho odvozu

 

Máte nějaké dotazy? Zajímal by Vás cenový odhad čištění Vašich okapů? Chcete si objednat čištění okapů?  Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na instagram Spojte se s námi na Facebooku