Hroty a sítě proti holubům

Ochrana proti holubům

Hrotový systém

Hrotový systém proti holubům                Videogalerie montáže hrotů zde.

 

 

 

 

Hrotový systém je vhodný jako ochrana proti holubům pro represivní i preventivní ošetření. Hroty proti holubům se skládají  z plastového pásku do kterého jsou upnuty tenké nerezové hroty zabraňující dosednutí holubů na ošetřené místo. Nebojte se hrotů jako ochrany  proti holubům. Systém je velmi diskrétní díky průhlednému základnímu pásku a tenkým nerezovým hrotům, které jednou pro vždy vyřeší Váš problém s dotěrným ptactvem. Tento systém samozřejme kromě holubů okupující většinu historických center našich měst, řeší i problém s ostatním nežádoucím ptactvem. Hrotový systém je nejvhodnější ochranou proti holubům a jinému dotěrnému ptactvu.

 

 

Montáž hrotů proti holubům se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem.

Hlavní zásady montáže: Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu mohou okraj přesáhnout o cca 1 cm. Na kraji lze použít pouze systém s uzavřenou řadou hrotů. Pro kvalitní výsledky je třeba dodržet technologický postup. Životnost hrotového systému je velká díky použitým špičkovým materiálům. Základní pásek UV stabilní polykarbonát německého výrobce, hroty nerezová ocel o Ø1,25mm.

 

 

 

Zábrany proti holubům

Sítě proti holubům 

Sítě proti holubům                   

 

 

 

Při zabezpečování některých ploch a tvarů (fresky, sochy, balkony, ochozy, světlíky ap.) je vhodné kombinovat zábran proti holubům použitím hrotových systémů s aplikací ochranných sítí proti holubům. Tyto sítě, včetně systému jejich uchycení jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, zaručujících dlouhou životnost a materiál i jeho barva je vždy volena s ohledem na maximální nenápadnost.

Síťový systém proti holubům je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterými je protaženo ocelové lanko napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť. Materiál ocelového rámu může být z nerezové oceli nebo z pozinkované oceli.Systém je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelný. Pokud je potřeba, může se použít barva sítě proti holubům přesně podle podkladu a to bílá, černá nebo kamenná. Síť má oko 50×50mm a 1mm tenké vlákno a tedy nestíní chráněný prostor.

 

 

 

Montáž zábran a sítí proti holubům trvá cca 2–4 hodiny. Síť je možné instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na všechny typy podkladů včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí, popřípadě lze překrýt celou střechu. Životnost sítě proti holubům je min. 10 let, neboť je vyrobena z UV stabilního polyethylenu. Montáž provádíme horolezeckou technikou.

 

 

Sítě proti holubůmSítě proti holubům

 

 

K maximalizaci úspěchu většinou doporučujeme kombinaci obou variant.

Zdarma Vám navrhneme nejvhodnější řešení kompletní ochrany a zábran proti holubům, jak a kam hroty a sítě proti ptactvu nejvhodněji použít.

 

 

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na Facebooku