O nás

Naše společnost se zabývá především výškovými pracemi. Firmu založil v roce 1998 Martin Tvrdý. Struktura společnosti se rozrůstala a v roce 2009 byla přetransformována a založeno s.r.o. Našim hlavním cílem je kvalitně řemeslně odvedená práce a spokojený zákazník.

Za dobu naší práce jsme prováděli rozsáhlou škálu výškových prací z různorodých činností. Díky této skutečnosti jsme získali bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce, klempířství a jiné.

Výškové práce bezpečně

Naše společnost disponuje 10-ti kmenovými zaměstnanci, který se v průběhu vrcholící sezony dočasně rozrůstá. Externě dále spolupracuje s 2-15 vyškolenými výškovými specialisty. Záleží na rozsahu či termínu zakázky. Všichni naši výškoví specialisté vlastní osvědčení na provádění výškových prací a disponují vysokou profesní zkušeností a zručností především v oboru stavebnictví, pokrývačských a izolaterských prací. Pravidelné školení v oblasti BOZP a PO je samozřejmostí.

Výškové práce jaké jinde nenajdete

V oboru výškové práce máme dlouholeté zkušenosti. Také díky těmto zkušenostem v oboru výškové práce Vám můžeme nabídnout rychlé, kvalitní a flexibilní služby. A navíc za výborné ceny.