MT Hardy s.r.o.

Naše společnost se zabývá především výškovými pracemi. Firmu založil v roce 1998 Martin Tvrdý. Struktura společnosti se rozrůstala a v roce 2009 byla přetransformována a založeno s.r.o. Našim hlavním cílem je kvalitně řemeslně odvedená práce a spokojený zákazník.

Za dobu naší práce jsme prováděli rozsáhlou škálu výškových prací z různorodých činností. Díky této skutečnosti jsme získali bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce, klempířství a jiné.

 

Výškové práce bezpečně

Naše společnost disponuje 10-ti kmenovými zaměstnanci, který se v průběhu vrcholící sezony dočasně rozrůstá. Externě  dále spolupracuje s 2-15 vyškolenými výškovými specialisty. Záleží na rozsahu či termínu zakázky. Všichni naši výškoví specialisté vlastní osvědčení na provádění výškových prací a disponují vysokou profesní zkušeností a zručností především v oboru stavebnictví, pokrývačských a izolaterských prací. Pravidelné školení v oblasti BOZP a PO je samozřejmostí.

 

Výškové práce jaké jinde nenajdete

V oboru výškové práce máme dlouholeté zkušenosti. Také díky těmto zkušenostem v oboru výškové práce Vám můžeme nabídnout rychlé, kvalitní a flexibilní služby. A navíc za výborné ceny.

 

Napsali o nás:

ČTK 19.1.2010 - Sněhová kalamita

 

 

Lidé v Praze častěji padají na umrzlých chodnících

 

Praha 19. ledna (ČTK) - Namrzlé chodníky dnes Pražany trápí častěji než v předešlých dnech. Od půlnoci do 09:00 pražská záchranná služba vyjížděla k 13 případům lidí, kteří se pádem na chodníku zranili. ČTK to řekla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová. Hydrometeorologové varují, že se od dnešního večera do čtvrtečního rána může v celém Česku tvořit náledí.

 

"Ty pády jsou četnější než včera (v pondělí). Nutno říct, že to klouže víc," řekla Ernestová.

 

Velkou poptávku v těchto dnech zaznamenávají firmy, které odstraňují sníh a led ze střech. Padající sníh totiž v pondělí poničil desítky zaparkovaných aut. Za vzniklou škodu jsou pak odpovědní majitelé domu, ze kterého sníh spadl.

 

Matěj Urban, který se specializuje na výškové práce, ČTK řekl, že denně zvládne asi dvě až tři střechy. "Musíme i odmítat," uvedl. Firma MT Hardy, která má k dispozici až 30 pracovníků, denně zvládne kolem 20 až 25 střech. "Nevíme kam dřív. Máme pořadník. Lidé často chtějí, abychom přijeli hned, ale to nejsme schopni," řekl ČTK jednatel firmy Martin Tvrdý.

 

Pražský magistrát už zaznamenal také první stížnost na neuklizený chodník. Podle mluvčího magistrátu Jiřího Wolfa dnes volala jedna paní a domáhala se odškodnění za svůj pád na chodníku. Spadla prý před Vánoci. Jiné žádosti magistrát neeviduje.

 

Pražští hasiči museli v pondělí v Praze vyjet k nadprůměrnému počtu 146 případů. Nejčastěji odstraňovali ze střech sněhové převisy a rampouchy. Odklízeli i stromy a větvě nalomené od tíhy sněhu.

 

 

 

Využijte naší nabídky konzultací zdarma

 

 

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na instagram Spojte se s námi na Facebooku