Výškové práce

Kam se nedostane lešení či jiná technika, tam se dostaneme my!

Hledáte odborníky na práce ve výškách? Stojí před Vámi úkol, na který si sami netroufnete? Výškové práce zahrnují všechny stavební, montážní i lakýrnické činnosti. Vše za pomoci horolezecké techniky. Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to horolezeckou technikou. Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce za bezkonkurenční ceny

Nabízíme převážně výškové práce pomocí horolezecké techniky, které Vás vyjdou levněji oproti klasickému lešení. Pokud to práce vyžaduje, nabízíme také lešení či montážní plošiny. Za dobu našeho úspěšného fungování v oboru výškových prací jsme získali řadu zkušeností v rámci rozličných řemeslných činností, jako je pokrývačství, lakýrnictví, klempířství a další stavební profese. Vždy najdeme optimální řešení pro každou situaci.

5 důvodů, proč objednat výškové práce u nás

Vyškolení výškoví specialisté

Nízké ceny

Rychlost

Z

Kvalita

Flexibilita

Výškové práce, které nabízíme

Čistění okapů

Každý dům má svůj okap, do kterého sem tam něco spadne, každý dům občas potřebuje výškové práce. Podobné výškové práce provádíme horolezeckou technikou, která klientům zásadním způsobem šetří čas, peníze a nepříjemnosti s lešením. Výškové práce v našem podání jsou rychlé, tiché a maximálně užitečné.

Nátěry okapů a klempířských prvků

Nátěry „plechařiny“ patří mezi výškovými pracemi mezi nejvyhledávanější. Horolezecká technika je zde opět výhodná hlavně proto, že práce ve výškách nezatěžuje ani chodce na ulici, ani obyvatele domu, dokonce ani peněženku objednavatele výškových prací. Používáme nejkvalitnější barevné materiály, pracujeme čistě, rychle.

Opravy a bourání komínů

Také drobné zednické úkony patří mezi práce ve výškách. Nestavte lešení kvůli rozebrání nebo opravě komínu! Navíc si ušetříte nepříjemnosti se zabíráním chodníku. Pokud si ovšem přejete, můžeme zajistit i plošinu.

Opravy dilatačních spár

„Rozšklebené“ dilatační spáry u panelových i jiných staveb jsou zdrojem chladu a narušují estetický dojem. Usazuje se v nich hmyz, někdy i ptáci a proniká do nich voda, která spáru dále poškozuje. HardyMT výškové práce Praha tento problém vyřeší. Za pomoci horolezecké techniky, tiše, nenápadně, bez záboru chodníku a dalších nepříjemností. Kvalita používaných tmelů zajistí dlouhověkost.

Montáže reklam

Chcete svůj produkt dostat všem na oči? Výškové práce Hardy MT vám to umožní. Vy si zvolte prostor, my se postaráme o zbytek. Žádná výška není problém!

Mytí oken

Umyjeme vaše okna! Je jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli máte dům celý skleněný, nebo jen několik okýnek ve dvacátém patře. Výškové práce v Praze jsou naše radost a pohled na čistá okna v jakékoli výšce nás těší stejně, jako vás.

Nátěry a opravy střech

Nezapomínejte na to, co nevidíte. Na povrch vaší střechy, která je tepelně nejnamáhanějším prostorem celého domu. Teplota povrchu střechy může kolísat v rozmezí až sta stupňů. V noci je to vítr a mráz, ve dne slunce a teplo, které ovlivní každý materiál. I malá vada může vést k rozsáhlému poškození. Nepodceňte nutnost výškových prací na své střeše.

Nátěry a opravy fasád

Drobné praskliny na fasádě nejsou vidět, ale časem se mohou stát příčinou nákladných oprav. Výškové práce prováděné horolezecky zajistí opravy nutné pro funkční i estetickou stránku fasády. Nemusíte stavět lešení! I v historickém centru Prahy dokážeme opravit fasádu tak, že si toho nikdo téměř nevšimne.

Odstranění sněhu, ledu a rampouchů

Rampouchy na budově mohou zranit procházejícího člověka nebo poškodit budovu. Led má váhu a okapy trpí. Zezdola vypadá rampouch jako nic, ale když se k němu výškový pracovník vyšplhá, zjistí zpravidla, že je vrostlý do okapu, do střechy a že váží i několik desítek kilogramů. Hardy MT odstraní led a sníh z nepřístupných míst rychle a bezpečně.

Cenově dostupné výškové práce

Všechny výškové práce provádíme rychle a kvalitně. Máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a klienti jsou s naší prací spokojeni. Jsme specialisté na výškové práce, což dokazují naše reference. Nabízíme Vám vysoce profesionální jednání, kvalitní a přitom cenově dostupné služby.

Navštivte naše nové diskusní fórum

Otevřeli jsme pro Vás diskuzní fórum výškových prací. Zde budeme odpovídat na Vaše otázky. Zapojte se i Vy do diskuze a nechte si poradit našimi odborníky na provádění výškových prací.

Poskytujeme konzultace zdarma

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Rádi vám poskytneme konzultaci zdarma. Technik z oboru výškových prací je non stop připraven zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší čininnosti. Více zde: výškové práce kontakt.