Nátěry a opravy střech

Nátěry střechPotřebovali byste natřít střechu? Kvalitně ji ochránit před nepřízní počasí? Provádíme nátěry střech po celém území České republiky. A to i na špatně dostupných místech, kam se plošina těžko dostane nebo kde je nebezpečné provádět nátěry střech bez zajištění. Samozřejmě nátěry střech provádíme i na normálně dostupných střechách. Vzhledem k naší dlouholeté praxi s nátěry střech nabízíme našim klientům rychlost, kvalitu a výborné ceny v porovnání s ostatními způsoby nátěrů střech.

 

Nátěry střech a jejich životnost

Samotný nátěr střech provádíme pouze kvalitními barvami a v několika nátěrech, což prodlužuje životnost střechy. Je samozřejmé, že takto kvalitní nátěr také zaručuje dlouholetou image Vaší střechy. Pro nátěry střech je nutné, abyste si vybrali barvu a odstín a také spočítali povrch střechy, aby se zjistilo, kolik barvy bude potřeba.

Kolik za nátěr střechy zaplatíte?

 

Jednoduchý příklad:

 

Uvažujete o tom, že chcete nechat očistit a natřít střechu, jejíž plocha činí rovným 100m2?

 

  • Materiál – Eternal mat akrylátový (1 základní + jeden vrchní nátěr. Bude potřeba barva celkem na 200 m2( 100m2 základní nátěr, 100m2 vrchní nátěr), tzn. 3 desetikilová balení po 1610 Kč.

                      Cena za materiál tedy bude 4 830 Kč.

 

  • Očištění střechy – 30 Kč/ m2

                      Cena za očistění střechy tedy bude 3 000 Kč (100 m2 x 30 Kč).

 

  • Základní nátěr střechy – 100m2 á 40 Kč/ m2

                      Cena za základní nátěr tedy bude 4 000 Kč.

 

  • Vrchní nátěr střechy – 30 Kč/ m2. 

                      Cena za vrchní nátěr tedy bude 3 000 Kč.

 

  • Režie a doprava - Režie a doprava jsou samozřejmě individuální, pro dokončení příkladu budeme počítat 1000 Kč.

                      Cena za režii a dopravu tedy bude 1 000 Kč.


Konečná cena za očistění a nátěr střechy 100m2 je tedy 15 830 Kč.

 

 

 

 

 

Jak provádíme nátěry střech?

Technologie ručního nátěru

Věříme tomu, že ruční nátěry střech jsou nejkvalitnější, a proto se jich držíme. Díky tomuto způsobu se barva zaručeně dostane i do záhybů falcování, mezi okapy, okapové plechy i do ostatních těžce dostupných míst. Při nátěrech střech používáme k jištění horolezeckou techniku. Ve většině případů nám stačí pár jistících bodů jako je komín, výlezové okno z půdy či stromy v blízkém okolí. Za použití této techniky nic neplatíte. Díky horolezecké technice se dostaneme i do zdánlivě nepřístupných míst. Pokud to vyžaduje charakter zakázky, můžeme použít i vysokozdvižnou plošinu.

 

Očištění a odmaštění povrchu

Před samotným nátěrem střechy je nejprve nutné odstranit z povrchu odloupaný, starý a nepřilnutý nátěr. Je třeba také očistit povrch střechy od rzi a dalších nežádoucích nečistot (mastnoty, mechu, malty apod.). Povrch střechy čistíme mechanicky. Ve většině případů používáme ocelové kartáče, košťata, popřípadě i ocelové rotační brusky. Na očištěný povrch střechy poté aplikujeme saponátový roztok. Používáme vysokotlaké zařízení wap, které díky tlaku vody povrch střechy dokonale dočistí a odmastí.

 

Vlastní nátěr střechy

K nátěrům střechy volíme nejčastěji ekologické akrylátové materiály Eternal, které jsou ředitelné vodou. Tyto materiály preferujeme nejen díky dlouholetým zkušenostem s jejich aplikací, ale také díky výborných antikorozním a krycím vlastnostem.

Jako variantu můžeme použít i strojové stříkání povrchu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na Facebooku