Opravy a nátěry střech

Nátěry střech

Nátěry střech

Potřebujete byste natřít střechu? Kvalitně ji ochránit před nepřízní počasí? Provádíme nátěry střech po celém území České republiky. A to i na špatně dostupných místech, kam se plošina těžko dostane nebo kde je nebezpečné provádět nátěry střech bez zajištění. Samozřejmě nátěry střech provádíme i na normálně dostupných střechách. Vzhledem k naší dlouholeté praxi s nátěry střech nabízíme našim klientům rychlost, kvalitu a výborné ceny v porovnání s ostatními způsoby nátěrů střech.

 

Potřebujete natřít střechu a ochránit ji před nepřízní počasí? Provádíme nátěry střech po celém území České republiky. A to i na špatně dostupných místech, kam se plošina těžko dostane nebo kde je nebezpečné provádět nátěry střech bez zajištění. Vzhledem k naší dlouholeté praxi v Hardy MT, nabízíme našim klientům rychlost, kvalitu a výborné ceny.

 

Nátěry střech a jejich životnost

Samotné nátěry střech provádíme pouze kvalitními barvami a v několika nátěrech, což prodlužuje životnost střechy. Kvalitní nátěr střechy navíc zaručí také dlouholetou vizuální kvalitu, podobně jako nátěry a opravy fasád. Pro nátěry střech je nutné, abyste si vybrali barvu a odstín a také spočítali povrch střechy, aby se zjistilo, kolik barvy bude potřeba. Kolik tedy za nátěr střechy zaplatíte?

 

Kolik za nátěr střechy zaplatíte?

 

Pojďme se podívat na jednoduchý příklad:

 

Uvažujete o tom, že chcete nechat očistit a natřít střechu, jejíž plocha činí rovných 100m2?

 

  • Materiál – Eternal mat akrylátový (1 základní + jeden vrchní nátěr). Bude potřeba barva celkem na 200 m2 (100m2 základní nátěr, 100m2 vrchní nátěr), tzn. 3 desetikilová balení po 1610 Kč.

                      Cena za materiál tedy bude 4 830 Kč.

 

  • Očištění střechy – 30 Kč/ m2

                      Cena za očistění střechy tedy bude 3 000 Kč (100 m2 x 30 Kč).

 

  • Základní nátěr střechy – 100m2 á 40 Kč/ m2

                      Cena za základní nátěr tedy bude 4 000 Kč.

 

  • Vrchní nátěr střechy – 30 Kč/ m2. 

                      Cena za vrchní nátěr tedy bude 3 000 Kč.

 

  • Režie a doprava - režie a doprava jsou samozřejmě individuální. Pro dokončení příkladu budeme počítat 1000 Kč.

                      Cena za režii a dopravu tedy bude 1 000 Kč.


Konečná cena za očistění a nátěr střechy o ploše 100m2 je tedy 15 830 Kč.

 

Nevíte, jak spočítat náklady na konkrétní plochu? Nevadí. Kontaktujte nás nebo se podívejte do naší diskuze a zjistěte potřebné informace.

 

 

 

Jak provádíme nátěry střech?

Technologie ručního nátěru

Věříme tomu, že ruční nátěry střech jsou nejkvalitnější, a proto se jich držíme. Díky tomuto způsobu se barva zaručeně dostane i do záhybů falcování, mezi okapy, okapové plechy i do ostatních těžce dostupných míst. Při nátěrech střech používáme k jištění horolezeckou techniku. Ve většině případů nám stačí pár jistících bodů jako je komín, výlezové okno z půdy či stromy v blízkém okolí. Dostaneme se i do zdánlivě nepřístupných míst. Za použití této techniky nic neplatíte. Pokud to vyžaduje charakter zakázky, můžeme použít i vysokozdvižnou plošinu.

 

Očištění a odmaštění povrchu

Před samotným nátěrem střechy je nejprve nutné odstranit z povrchu odloupaný, starý a nepřilnutý nátěr. Dále je třeba odstranit rez a další nežádoucí nečistoty jako je mastnota, mech, malta a podobně. Povrch střechy čistíme mechanicky. Ve většině případů používáme ocelové kartáče, košťata, popřípadě i ocelové rotační brusky. Na očištěný povrch střechy poté aplikujeme saponátový roztok. Používáme vysokotlaké zařízení wap, které díky tlaku vody povrch střechy dokonale dočistí a odmastí.

 

Samotný nátěr střechy

nátěrům střechy volíme nejčastěji ekologické akrylátové materiály Eternal, které jsou ředitelné vodou. Tyto materiály preferujeme nejen díky dlouholetým zkušenostem s jejich aplikací, ale také díky výborným antikorozním a krycím vlastnostem. Jako variantu můžeme použít i strojové stříkání povrchu. Pro spolupráci volíme vždy jen ty nejkvalitnější partnery.

 

 

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na instagram Spojte se s námi na Facebooku