Mytí oken

myti_oken Sídlíte ve vysoké prosklené budově, a přesto chcete mít krásně čistá okna? Nebo byste potřebovali umýt okna v těžko dostupných místech? Zbytečně sami neriskujte a raději využijte výškové mytí oken, které Vám nabízíme. Mytí oken na výškových budovách provádíme již řadu let. Škála našich klientů je v tomto oboru velmi různorodá, o čemž svědčí i naše reference. Díky tomu, že při mytí oken nepoužíváme plošinu, je naše práce rychlejší a cenově dostupnější. Využijte výškové mytí oken pomocí horolezecké techniky

 

Mytí oken ve výškách

Není mytí oken jako mytí oken, my Vám nabízíme:

  • Mytí oken za pomoci horolezecké techniky
  • Mytí oken a jiných skleněných ploch, které nejsou dostupné pomocí plošiny či lešení
  • Mytí vnitřních prosklených přepážek

Provádíme mytí oken výškových budov a veškerých oken a skleněných ploch, které jsou dostupné pouze horolezeckou technikou.

myti-oken5myti-oken4

Mytí oken na nedostupných místech

Mytí oken provádíme na těžko dostupných místech, kam je obtížné, nebo zcela nemožné se dostat. Používáme klasickou horolezeckou metodu, která je mnohem rychlejší než klasická plošina či lešení. Díky této metodě také můžeme dosáhnout téměř kteréhokoliv bodu mnohem rychleji. Jedno z našich hlavních hesel je rychle, pečlivě a za dobrou cenu. Pokud byste se chtěli dozvědět více, využijte naší konzultace ZDARMA.

 

 

MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na Facebooku