Mytí oken

Sídlíte ve vysoké prosklené budově, a přesto chcete mít krásně čistá okna? Nebo byste potřebovali umýt okna v těžko dostupných místech rodinného patrového domu? Zbytečně sami neriskujte a raději využijte mytí oken ve výškách, které Vám nabízíme. Mytí oken na výškových budovách provádíme již řadu let. Škála našich klientů je v tomto oboru velmi různorodá, o čemž svědčí i naše reference. Díky tomu, že při mytí oken nepoužíváme plošinu, je naše práce rychlejší a cenově dostupnější. Vše zvládneme za využití horolezecké techniky

Mytí oken ve výškách

Není mytí oken jako mytí oken, my Vám nabízíme:

  • Mytí oken za pomoci horolezecké techniky
  • Mytí oken a jiných skleněných ploch, které nejsou dostupné pomocí plošiny či lešení
  • Mytí vnitřních prosklených přepážek

Využijte také naše další služby. Patří mezi ně čištění okapů, nátěry okapů a klempířských prvků a opravy komínů. Nebo třeba montáže reklam a rizikové kácení. U nás si poradíme se vším.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, využijte naší konzultace ZDARMA.

5 důvodů, proč objednat práci u nás

Vyškolení výškoví specialisté

Nízké ceny

Rychlost

Z

Kvalita

Flexibilita

Profesionalita na prvním místě

Na trhu jsme již řadu let a za tu dobu jsme stihli nasbírat mnoho zkušeností. Svědčí o tom naše galerie prací, díky které můžete nakouknout pod pokličku naší praxi a přesvědčit se o našem profesionálním vybavení. Náš přístup je vždy zaměřený na klienta a jeho spokojenost s odvedenou prací. Vše ladíme tak, abyste to měli hotové v termínu, ve kterém potřebujete a navíc jste si nemuseli s ničím dělat starosti. Na odborné znalosti jsme tu my. Rádi vám poradíme s každým problémem, který by se snad mohl v průběhu prací objevit.