Postřiky proti pavoukům

Obtěžují Vás drobné pavučinky na fasádě? Máte dojem, že se pavouci dokonce usadili také v některých spárách, odkud se potom dostávají do Vašeho bytu či domu? Rádi byste ze svého domova vypudili veškerý hmyz? V tom případě se obraťte na nás. Máme pro vás postřiky proti pavoukům. Provádíme dezinsekci, neboli odhmyzení a to těmi nejmodernějšími metodami. Naše postřiky proti pavoukům a jiné prostředky zbaví Vaši fasádu nejen pavouků, ale i ostatního hmyzu a členovců.

Postřiky proti pavoukům – postup

Naší specialitou je mytí porézních i hladkých fasád tlakovou vodou s následnou dezinsekcí fasády s použitím horolezecké techniky. Z praxe víme, že se v pórech fasád, v koutech a v ozdobných prvcích usazuje hmyz, zejména drobní pavoučci. Na pavučinách následně ulpí velké množství prachu z ovzduší. Když přijdou deště, často rychle zničí novou fasádu, která ještě před nedávnem zářila novotou.Kontaktujte nás a využijte náš postřik proti pavoukům.

Najdete u nás také čištění okapů, nátěry a opravy fasád nebo hroty a sítě proti holubům. Pro krásný domov zářící čistotou.

Proč si na postřiky proti pavoukům vybrat nás?

Máme s nimi bohaté zkušenosti. Postřiky proti pavoukům jsou moderní a účinnou metodou, kterou jsme využili u nejednoho projektu. Jaké jsou výhody postřiku?

  • při prvním postřiku likvidace 95% – 99% hmyzu
  • kvalita a rychlost
  • flexibilita

Potřeba dezinsekce je dána především velkou rozmnožovací schopností členovců. Pro udržení populace hmyzu v „rozumných“ mezích je potřeba v každé jejich generaci snížit početní stav o 95-99%, pro úplné vyhubení pak ještě více. Hmyz a členovci okupují především světlé fasády a okolí neonových nápisů. Pokud hledáte kvalitní postřiky proti pavoukům, objednejte si naše služby. Poté Vás už hmyz trápit nebude.

5 důvodů, proč objednat výškové práce u nás

Vyškolení výškoví specialisté

Nízké ceny

Rychlost

Z

Kvalita

Flexibilita

Druhy používaných přípravků

Název K – OTHRINE 25 WP
Skupina 18 – insekticid
Číslo stanoviska 13/2004
   
Výrobce (V) Bayer CropScience S.A., Francie,
Složení (S) deltamethrin 25 g/ l,
Popis přípravku (PP) Vodou smáčitelný práškový insekticidní přípravek pro profesionální použití určený k hubení škodlivého a obtížného hmyzu. Je použitelný v bytech, obchodech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a výrobnách, objektech živočišné výroby apo
Balení (B)  
Užití (U) Hubí dospělce i larvální stádia hmyzu. Používá se k hubení rybenek, rusů domácích, švábů obecných, cvrčků domácích, pisivek, štěnic domácích, vos, mravenců farao, různých škodlivých brouků, molů, zavíječů, komárů a různých druhů much a blech.
Způsob Použití (ZP) Smísením přípravku s vodou a po důkladném zamíchání vzniká suspenze, která se aplikuje pomocí ručních nebo motorových postřikovačů. Odvážené množství přípravku se důkladně rozmíchá v menší nádobě s vodou a vlije se do nádrže postřikovače předem naplněné
Bezpečnost Práce (BP)  
Upozornění (UP) Přípravek nesmí přijít do přímého styku s potravinami a zvířaty.
Způsob skladování (ZS) Přípravek skladujte při teplotách 5° – 30° C v suchých uzamykatelných skladech v původních uzavřených obalech, odděleně od potravin a krmiv, hnojiv a dezinfekčních přípravků a prázdných obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti (PE) 3 roky od data výroby.