Postřiky proti pavoukům

Postřiky proti pavoukůmObtěžují Vás drobné pavučinky na fasádě?
Máte dojem, že se dokonce usadil i v některých spárách, odkud se potom dostává do Vašeho bytu?
Pavouci se usadili na Vaší fasádě?
Rádi byste měli svůj domov hmyzuprostý?
Pak se obraťte na nás. Provádíme dezinsekci, neboli odhmyzení a to těmi nejmodernějšími metodami. Naše postřiky proti pavukům a jiné prostředky zbaví Vaši fasádu nejen pavouků, ale i ostatního hmyzu a členovců.

 

Jak se postřiky proti pavukům provádí?

Naší specialitou je mytí porézních i hladkých fasád tlakovou vodou s následnou dezinsekcí fasády s použitím horolezecké techniky. V praxe víme, že se v pórech fasád, v koutech a v ozdobných prvcích usazuje hmyz, zejména drobní pavoučci. Na pavučinách pak ulpí množství prachu z ovzduší. Následné deště tak často rychle zničí novou fasádu, která ještě před nedávnem zářila do okolí. Využijte nabídky postřiků proti pavukům, které Vám nabízíme.

 

 


 

Proč si na postřiky proti pavoukům vybrat nás?

Postřiky proti pavukům jsou moderní a účinnou metodou.

  • při prvním postřiku likvidace 95% - 99% hmyzu
  • kvalita a rychlost
  • flexibilita

Potřeba dezinsekce je dána především velkou rozmnožovací schopností členovců. Pro udržení populace hmyzu v "rozumných" mezích je potřeba v každé jejich generaci snížit početní stav o 95-99%, pro úplné vyhubení pak ještě více. Hmyz a člonovci okupují především světlé fasády a okolí neonových nápisů. Pokud hledáte kvalitní postřiky proti pavukům, objednejte si naše služby. Poté Vás už hmyz trápit nebude.

 

 

Druhy používaných přípravků

 

Název K - OTHRINE 25 WP
Skupina 18 - insekticid
Číslo stanoviska 13/2004
   
Výrobce (V) Bayer CropScience S.A., Francie,
Složení (S) deltamethrin 25 g/ l,
Popis přípravku (PP) Vodou smáčitelný práškový insekticidní přípravek pro profesionální použití určený k hubení škodlivého a obtížného hmyzu. Je použitelný v bytech, obchodech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a výrobnách, objektech živočišné výroby apo
Balení (B)  
Užití (U) Hubí dospělce i larvální stádia hmyzu. Používá se k hubení rybenek, rusů domácích, švábů obecných, cvrčků domácích, pisivek, štěnic domácích, vos, mravenců farao, různých škodlivých brouků, molů, zavíječů, komárů a různých druhů much a blech.
Způsob Použití (ZP) Smísením přípravku s vodou a po důkladném zamíchání vzniká suspenze, která se aplikuje pomocí ručních nebo motorových postřikovačů. Odvážené množství přípravku se důkladně rozmíchá v menší nádobě s vodou a vlije se do nádrže postřikovače předem naplněné
Bezpečnost Práce (BP)  
Upozornění (UP) Přípravek nesmí přijít do přímého styku s potravinami a zvířaty.
Způsob skladování (ZS) Přípravek skladujte při teplotách 5° - 30° C v suchých uzamykatelných skladech v původních uzavřených obalech, odděleně od potravin a krmiv, hnojiv a dezinfekčních přípravků a prázdných obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti (PE) 3 roky od data výroby.
MT Hardy výškové práce
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Budeme regovat v nejbližší možné době.

Konzultace zdarma

konzultace

Potřebujete poradit ?

Konzultace zdarma
NON-STOP 7 dní v týdnu

Spojte se s námi na Facebooku